Home

Calamiteit Baby Moreel veiling zilver bestek escaleren ruw samenvoegen

≥ Online Veiling: Verzilverd bestek Gero, Georg Nilsson — Keuken | Bestek —  Marktplaats

Een collectie zilver bestek en gobelets, o.a. Delheid, 18de eeuw.  Bijgevoegd 2 verzilverde lepels. Brutogewicht, 1,130kg. | Flanders Auctions

Zilveren bestek, 800‰. Overwegend XIXde eeuw. Belgische keuren van o.m.  Delheid. 39 grote vorken, 40 grote lepels, 13 dessertvorken, 30  dessertlepels, 1 pollepel, 25 theelepels, een serveerlepel. Samen 149  stuks. – Jordaens N.V. Veilinghuis

6-persoons zilveren bestek - Robbe & Berking - model Classic Faden - in  houten ladencassette - BVA Auctions - online veilingen

≥ Online Veiling: Verzilverd bestek Gero, Keltum — Keuken | Bestek —  Marktplaats

Zilveren bestek 6-persoons + serveerbestek, model Hollands glad, 48-delig  in originele cassette - .835 zilver - Van Kempen & Begeer - Nederland -  1965-1986 - Veilingagenda

Wolfers Frères Brussel, een 166-delig zilver bestek, gemerkt A800. 7041g.  (W: 9 x H: 34 cm) | Flanders Auctions

Veilinghuis-Online - kavel-details Verzilverd bestek

Online Catalogus | Twents Veilinghuis

verzilverd bestek met rocaille motief, w.o. couverts... at auction | LOT-ART

Botterweg Auctions Amsterdam > Verzilverd bestek "Lotus" (114 dlg), ontwerp  Bjørn Wiinblad 1964, uitvoering Rosenthal / Duitsland

Veilinghuis-Online - kavel-details Zilveren bestek

Een verzilverd metalen bestek, bestaande uit twaalf vorken en twaalf  lepels. – Jordaens N.V. Veilinghuis

② Bestek (76) - .830 zilver - TH marthins - Noorwegen - Begin — Antiek |  Zilver en Goud — 2dehands

Sold at Auction: Verzilverd bestek Christofle in schrijn : 12 lepels, 12  vorken, 12 dessertlepels en soeplepel, jaren' 40

Lot varia bestek van massief zilver. – Jordaens N.V. Veilinghuis

Debaveye
Debaveye

Kavel #355 - (77) Delige bestek cassette Keltum verzilverd. - GWK Veilingen

Veiling: Veiling 36 sessie 3, woensdag 15 december 2021

Veilinghuis-Online - kavel-details 6-persoons verzilverd bestek